MÓJ KOSZYK

Artykuły 0
Suma częściowa 0.00zł

Podgląd
Sprawdź

    Witamy w Hurtownia Upominków i Prezentów Puckator!

Hurtownia Puckator sprzedawca szerokiej gamy upominków, prezentów, zabawek, artykułów domowych, drobiazgów i więcej.

  Waluty

  Kategorie

  Popularne KategorieWitamy w Hurtowni Upominków, Prezentów i Drobiazgów Puckator. Hurtownia online. Jesteśmy hurtowym liderem importu prezentów, upominków, drobiazgów, zabawek, artykułów domowych i biżuterii. Dostarczamy artykułu dla sklepów, sklepów z pamiątkami, centra ogrodnicze, Allegro i Ebay, domy towarowe, supermarkety i wiele więcej.

By zobaczyć nasze niskie ceny po prostu zarejestruj się, rejestracja jest darmowa i możesz natychmiast dokonać zamówień.

Powstała w 1988, Hurtownia upominków Puckator importer ozdobnych upominków, podarunków, zabawek, artykułów domowych i biżuterii. Od 2000 roku wszystkie nasze prezenty, drobiazgi, upominki i artykuły domowe są dostępne do zakupu online. Minimalna wartość zamówienia to tylko 450zł z ponad 6000 produktów do wyboru, więc na co czekasz !

Zapamiętaj, jesteśmy bezpośrednim importerem prezentów, upominków, drobiazgów, zabawek, artykułów domowych i biżuterii, więc bądź pewien że dostajesz najlepszy możliwy wybór i hurtowe ceny na wszystkie produkty.

Obserwuj na Instagramie puckatorpl i bądź zawsze na bieżąco!

Wkrótce uruchamiamy nową stronę Puckator Polska, miej oczy otwarte na wiadomości e-mail z ważnymi informacjami potrzebnymi do uzyskania dostępu do nowej strony!

!!!UWAGA!!!

W związku z BREXIT występują opóźnienia związane z odprawą celną przesyłek z naszego magazynu centralnego w Wielkiej Brytanii. CZAS DOSTAWY to obecnie 7-14 dni. Nasz zespół pracuję nad uruchomieniem procesu dostaw by powrócić do czasu realizacji z przed BREXIT. PRZEPRASZAMY ZA PROBLEMY 

 

NOWOŚĆ W TYM TYGODNIU

Instagram Puckator Twitter Puckator Facebook Puckator Pinterest Puckator
  Informacje

  Extra

  Nowość  więcej

  Oferty specjalne

  Zabezpieczona strona

PurplePuffin Geschenke

Puckator Dropship