MÓJ KOSZYK

Artykuły 0
Suma częściowa 0.00zł

Podgląd
Sprawdź

  Waluty

  Kategorie

  Popularne Kategorie

CPNP informacje

 

European Commission

Co to jest odwołanie do CPNP?

Jako dostawca hurtowy produktów kosmetycznych rejestrujemy (lub prosimy o rejestr naszych producentów) każdy produkt sklasyfikowany jako kosmetyk w Portalu powiadomień o produktach kosmetycznych (CPNP) . Jest to portal udostępniany przez Komisję Europejską i umożliwiający każdemu producentowi, dostawcy lub dystrybutorowi produktów kosmetycznych przedłożenie certyfikatu bezpieczeństwa i testowania. & Nbsp; Po przesłaniu pojawia się odwołanie CPNP.

Czy wszystko wymaga odniesienia?

tylko CPNP odnosi się do linii kosmetycznych, takich jak balsamy do ust, środki do dezynfekcji rąk, mydła i kule do kąpieli.

Co musimy zapewnić, aby uzyskać odniesienie do CPNP?

Jako hurtownik linii kosmetycznych, musimy dostarczyć karty charakterystyki (karty charakterystyki materiałów), listy składników, certyfikaty testów i wszelkie inne istotne informacje o produkcji i testowaniu.

Czy mogę uzyskać dostęp do tych informacji w witrynie CPNP?

Nie, portal jest przeznaczony tylko dla władz i dystrybutorów.  Informacje o poszczególnych produktach nie mogą być dostępne dla informacji publicznej.

Jak uzyskać dostęp do informacji?

Jeśli potrzebujesz certyfikatu związanego z naszymi liniami kosmetycznymi, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta za pośrednictwem wiadomości e-mail , podając numery referencyjne produktów, o których potrzebujesz informacji, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.


Instagram Puckator Twitter Puckator Facebook Puckator Pinterest Puckator
  Informacje

  Extra

  Nowość  więcej

  Oferty specjalne

  Zabezpieczona strona

PurplePuffin Geschenke

Puckator Dropship