MÓJ KOSZYK

Artykuły 0
Suma częściowa 0.00zł

Podgląd
Sprawdź

 Waluty

 Kategorie

 Popularne Kategorie

Gwarancja Ceny
Puckator-hurt.pl Gwarancja najniższej ceny

Jeśli znajdziesz nasz produkt taniej online, zwrócimy Tobie różnicę. Zastosowanie mają Warunki.

W hurtowni upominków Puckator-hurt.pl wiemy jak ważne dla naszych klientów są ceny, mimo wszystko chcemy być konkurencyjni i zarabiać. Dlatego chcemy byście wiedzieli że zawsze dostajecie najlepsze warunki.

Kiedykolwiek dokonasz zakupów z Puckator-hurt.pl chcemy byś wiedział że dostajesz najlepsze warunki. Gwarancja najniższej ceny z Puckator-hurt.pl daje gwarancję że nigdy nie zapłacisz więcej za produkty na Puckator-hurt.pl

Jesteśmy pewni, że oferujemy najlepsze warunki, zwrócimy różnicę jeśli kiedykolwiek znajdziecie ten sam produkt taniej na innej stronie PL w przeciągu 24 godzin od dokonania zakupu.

Aby zażądać zwrotu, wyślij tylko maila sprzedaz@puckator-hurt.pl zawierającego: nazwę strony internetowej/link na której znajduję się tańszy product, numer telefonu, adres, strona internetowa oraz adres email. Skontaktujemy się w przeciągu 3 dni roboczych, jak tylko rozpatrzymy Twoją prośbę.

Po naszej akceptacji Twojej prośby o zwrot, prosimy odczekać do 14 dni na dostarczenie zwrotu.

Ważne: W celu uniknięcia nadużyć i umożliwić nam uczciwość zwrotu gwarancji najniższej ceny do prawdziwych klientów, ostateczna decyzja należy do Puckator-hurt.pl, który cały czas działa racjonalnie i w dobrej wierze.

Zasady i Warunki

Masz prawo do zwrotu gwarancji najniższej ceny jeśli spełniasz poniższe warunki:

Puckator-hurt.pl zwraca gwarantowaną różnicę jedynie dla odsprzedawców w internecie, którzy posiadają identyczne produkty i/lub dobra w magazynie albo oferują usługi dostępne natychmiast i produkty, dobra i/lub serwis są wycenione dokładnie. Żądanie gwarancji najniższej ceny musi być złożone do 24 godzin od chwili zakupu na stronie internetowej, www.puckator-hurt.pl

W przypadku żądania gwarancji najniższej ceny, prosimy zwrócić uwagę, że ceny będą porównane na podstawie następujących kryteriów: Ceny są porównywane do ceny produktu gdzie porównanie zawiera produkt plus obługę i koszty dostawy przy obliczaniu całkowitej konkurencyjnej ceny.

 • Puckator-hurt.pl gwarancja zwrotu nie obejmuję kuponów, ofert specjalnych lub cen pakietu produktów na zamówienie.

 • Puckator-hurt.pl gwarancja zwrotu jest ograniczona do 24 godzin od czasu potwierdzenia sprzedaży danego produktu, towaru lub usługi I musi być dostarczone na ten sam adres.

 • Puckator-hurt.pl gwarancja nie ma zastosowania do żadnego sprzedawanego artykuły na Puckator-hurt.pl.

 • Puckator-hurt.pl gwarancja zwrotu może ulec zmianie w dowolnym momencie jest dostępna tylko dla zakupów dokonanych w Polska.

Instagram Puckator Twitter Puckator Facebook Puckator Pinterest Puckator
 Informacje

 Extra

 Nowość więcej

 Oferty specjalne

 Zabezpieczona strona

PurplePuffin Geschenke

Puckator Dropship