MÓJ KOSZYK

Artykuły 0
Suma częściowa 0.00zł

Podgląd
Sprawdź

  Waluty

  Kategorie

  Popularne Kategorie

Kuchnia Ceramika&Dekoracje

Hurt Artykuły kuchenne

Kuchnia jest sercem każdego domu dlatego posiadamy fantastyczną gamę ceramicznych artykułów kuchennych, które są popularne przez cały rok.

Posiadamy artykuły tematyczne które zaspokoją każdy gust w tym wzory w grochy, londyński BIG BEN czy londyński autobus oraz wiele wiele więcej. Mamy Kubki, Dzbanki, Czajniki, Filiżanki do jaj, maselniczki, miski, słoiki i inne.

Najlepiej sprzedające się produkty: produkty w grochy, kropki oraz tematycznie związane z Londynem i Wielką Brytanią. W każdym domu i mieszkaniu jest takie miejsce, wokół którego koncentruje się codzienne życie. Najczęściej jest to ciepła i przytulna kuchnia, w której nie tylko unosi się zapach aromatycznej kawy, herbaty i smacznych posiłków, ale jest również pomieszczeniem wypełnionym ciepłą, rodzinną atmosfera. Każdy kto chce odmienić swoją kuchnię, powinien ją wyposażyć w oryginalne naczynia kuchenne. Puckator przygotował dla Państwo cudowną kolekcję dzbanków do herbaty, kubków, kieliszków do jajek, słoików, dzbanków, solniczek, pieprzniczek i pozostałych niezbędnych w kuchni akcesoriów. Każdy z produktów wyróżnia się oryginalnym designem, nierzadko nawiązującym do brytyjskiej kultury i tradycji. Czerwona kolorystyka, motywy białych grochów na czerwonym tle i typowe dla Anglii elementy – piętrowe autobusy, budki telefoniczne i czapki policjantów, to tylko jeden z wielu inspiracji, które dały początek tej klimatycznej kolekcji naczyń kuchennych, których nie może zabraknąć w żadnej domowej kuchni.


Zaloguj się lub zarejestruj się by uzyskać dostęp do cen!
Uzyskaj pełen dostęp do hurtowych cen • Otrzymuj specjalne oferty i rabaty przez email

Instagram Puckator Twitter Puckator Facebook Puckator Pinterest Puckator
  Informacje

  Extra


Stock Key
Stock Key

  Nowość  więcej

  Oferty specjalne

  Zabezpieczona strona

PurplePuffin Geschenke

Puckator Dropship