MÓJ KOSZYK

Artykuły 0
Suma częściowa 0.00zł

Podgląd
Sprawdź

  Waluty

  Kategorie

  Popularne Kategorie

Mistrzostwa Swiata 2018 konkurs

Niezależnie od tego, czy kochasz piłkę nożną czy nie, następny miesiąc będzie należał do „najlepszej dyscypliny” Niezależnie od tego, komu kibicujesz, dajemy Ci szansę na wygraną z Puckatorem podczas Mistrzostw Świata !


Jak to działa:


Za każdym razem, gdy złożysz zamówienie od 14 do 21 czerwca, przydzielimy ci 4 drużyny do gry w Mistrzostwach Świata. 

Gdy te zespoły przechodzą przez kolejne etapy, Twój los zostanie wprowadzony do kolejnych etapów, aby wygrać wspaniałe nagrody. Im dalej przydzielone zespoły przechodzą więcej szans na wygraną!


Co możesz wygrać:


- 32 szanse na wygranie 10-procentowego kuponu - wszyscy, którzy zamówią od 14 do 21czerwca przejdzie do losowania, aby wygrać 1 z 32 10% kuponów do wykorzystania w Puckator.
- 8 szans na wygranie darmowej dostawy przez 6 miesięcy - jeśli Twoja drużyna dotrze do 1/16 następnie przejdziesz do losowania, aby wygrać 1 z 8 kodów Klubu Bezpłatnej Dostawy ważnych przez 6miesięcy.
- 4 szanse na wygranie 235 PLN darmowych zakupów w Puckator jeśli przejdziesz do ćwierćfinałumasz szansę wygrać 1 z 4 235 PLN darmowych zakupówdo wykorzystania w Puckator.
- 2 szanse na wygranie 700 PLN darmowych zakupów - przejdź do półfinałumożesz wygrać 1 z 2 kuponów za 700 PLNdarmowych zakupów do wykorzystania w Puckator.
- 1 szansa na wygraną w postaci kuponu o wartości 2500PLN kupon Amazon lub 5000 PLN darmowych zakupów w Puckatorjeśli Twoja drużyna przechodzi do finału, następnie będzie losowanie czy wygrywasz 2500 PLN kupon Amazon lub 5000 PLN darmowe zakupy  w serwisie Puckator!


Wszystko, co musisz zrobić, aby mieć szansę na wygranie tych fantastycznych nagród, to złożyć zamówienie w Puckator od 14 do 21 czerwca.

 

 

Powodzenia!

Drużyny:

Tutaj możesz zobaczyć drużyny, które zostaną przydzielone, jeśli złożysz zamówienie w poniższych dniach.

14/06/18 - Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj

15/06/18 - Maroko, Iran, Portugalia, Hiszpania

16/06/18 - Francja, Australia, Peru, Dania

17/06/18 - Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria

18/06/18 - Kostaryka, Serbia, Brazylia, Szwajcaria

19/06/18 - Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa

20/06/18 - Belgia, Panama, Tunezja, Anglia

21/06/18 - Kolumbia, Japonia, Polska, Senegal

 

Zasady i Warunki

Oferta dotyczy zamówień składanych online, nie dotyczy zamówień złożonych w systemie telefonicznym lub poprzez przedstawicieli

 

Dotyczy tylko zamówień złożonych w ramach promocji. (Promocja trwa od 12:00

Środa 13 czerwca do północy Czwartek, 21 czerwca). Zamówienia złożone po północy nie zostaną uwzględnione w promocji.

 

Obowiązują standardowe minimalne wymagania dotyczące zamówień, minimum 450 PLN dotyczy wszystkich zamówień złożonych na naszej stronie www.puckator-hurt.pl

 

Jeśli wygrasz nagrodę od Puckator, wartość jest z pierwszego poziomu ceny i jest to wartość netto. Kupon będzie ważny przez 3 miesiące i musi być wykorzystany jednorazowo

 

Jeśli wygrasz główną nagrodę, będziesz mógł wybrać z kupon Amazon kupon warty 2500 PLN lub 5000 PLN na darmowe zakupy w Puckator.

 

Kupon będzie ważny przez 3 miesiące i musi zostać wykorzystany jednorazowo.

 

Wszystkie etapy konkursowe zostaną wylosowane w poniedziałek 16 lipca. Zwycięzcy będą powiadomieni e-mailem lub telefonicznie.

 

Nagrody nie mogą być wymieniane.

 

Wyniki konkursu są ostateczne, a Puckator zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany zawody lub zasady bez powiadomienia, jeśli wystąpi zdarzenie poza kontrolą Puckatora.

 

W przypadku jakiegokolwiek sporu dotyczącego zasad, postępowania lub wyników odnoszących się do konkurencja decyzja Puckatora jest ostateczna.

 

Składając zamówienie podczas zawodów na Puckator, potwierdzasz akceptację warunków i zasad konkursu.


Instagram Puckator Twitter Puckator Facebook Puckator Pinterest Puckator
  Informacje

  Extra

  Nowość  więcej

  Oferty specjalne

  Zabezpieczona strona

PurplePuffin Geschenke

Puckator Dropship