MÓJ KOSZYK

Artykuły 0
Suma częściowa 0.00zł

Podgląd
Sprawdź

  Waluty

  Kategorie

  Popularne Kategorie

Hurt Wyroby szklane

Hurt wazony i szkło

Nasza oferta hurtowej sprzedaży szkła i wazonów jest dostępna w nietypowych wzorach i kolorach. Nasze produkty zostały ręcznie wykonane dzięki czemu mogliśmy zredukować ceny by sprzedawać nasze wzory.

Szkło jest piękne, naturalne, kolorowe i może być łatwo formowane do dowolnych kształtów. Dzięki tym właściwościom szkła, hurt wyroby szklane to nigdzie indziej nie oferowana kolekcja luksusowych akcesoriów do wina i nie tylko. Posiadamy produkty, które zbudowane zostały z połączenia fantastycznego kolorowego szkła i eleganckiej, chłodnej stali szlachetnej.


Zatykacze do butelek wina mieniące się kolorami tańczy to tylko jeden z przykładów na to, jak praktycznie można wykorzystać kolorowe szkło. W Puckator od początku istnienia docenialiśmy wartość i siłę prezentów i akcesoriów wykonanych ze szkła. Doskonale także rozumiemy delikatne są to przedmioty i jak wielkiej wymagają ochrony w czasie transportu. Dlatego dokładamy wszelkich wysiłków, by każdy z wysyłanych przez nas szklanych wyrobów został najlepiej jak to możliwe zapakowany i zabezpieczony na wypadek uszkodzenia. Klienci mogą być pewni zarówno doskonałej, I gatunkowej jakości, niesamowicie niskiej ceny, oraz tego że przesyłka dotrze do nich już kilka dni po złożeniu i opłaceniu zamówienia.


Zaloguj się lub zarejestruj się by uzyskać dostęp do cen!
Uzyskaj pełen dostęp do hurtowych cen • Otrzymuj specjalne oferty i rabaty przez email

Zaloguj się by zobaczyć ceny

Posortuj :  
W tej kategorii nie ma żadnych produktów.
Instagram Puckator Twitter Puckator Facebook Puckator Pinterest Puckator
  Informacje

  Extra


Stock Key
Stock Key

  Nowość  więcej

  Oferty specjalne

  Zabezpieczona strona

PurplePuffin Geschenke

Puckator Dropship