MÓJ KOSZYK

Artykuły 0
Suma częściowa 0.00zł

Podgląd
Sprawdź

  Waluty

  Kategorie

  Popularne Kategorie

Hurt Edukacyjne zabawki i puzzle

Edukacyjne zabawki i puzzle

Posiadamy w swojej ofercie edukacyjne zabawki i puzzle w tym puzzle 3D, zestawy odkrywcze. Nasze puzzle 3D są bardzo popularne jako turystyczne atrakcje Puzzle Tower Bridge czy puzzle Wieża Eiffel.

Nie od dziś wiadomo, że najlepszą nauką jest nauka poprzez zabawę. Wie o tym i Puckator, dlatego specjalnie dla swoich najmłodszych klientów opracował kategorię hurt edukacyjne zabawki i puzzle, w której znalazły się ciekawe zabawki edukacyjne, dostosowane do każdej grupy wiekowej. W bardzo bogatym asortymencie zabawek edukacyjnych szczególną uwagę zwracają metalowe łamigłówki, gry planszowe w tym chińczyk, szachy, warcaby oraz kółko i krzyżyk. Dla młodych odkrywców z żyłką archeologiczną, hurtownia online Puckator przygotowała skamieliny dinozaura wraz z zestawem narzędzi. Interaktywna zabawka pozwala wcielić się w rolę odkrywcy pradawnych stworzeń i samodzielnie wydobyć szkielet dinozaura z wnętrza skały. Niskie ceny produktów, wysokie standardy produkcji oraz wyróżniająca je kreatywność sprawiła, ze są to doskonałe pomysły na prezent lub pomocne naukowe do przedszkola lub sal zabaw. Niesamowite wzory i kolory okażą się inspirujące dla dzieci, zachęcając je do dalszego poznawania świata i odkrywania nowych talentów i umiejętności – a to wszystko za naprawdę atrakcyjną hurtową cenę.

Zaloguj się lub zarejestruj się by uzyskać dostęp do cen!
Uzyskaj pełen dostęp do hurtowych cen • Otrzymuj specjalne oferty i rabaty przez email

Zaloguj się by zobaczyć ceny

Posortuj :  
1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') and status = '1'' at line 1

select products_id, specials_new_products_price from specials where products_id in () and status = '1'

[TEP STOP]